Sale!

Nutrex Research, Fat Burner, Lipo 6 Black Extreme Potency (120 caps – 40 serv)

1,990 ден

2 in stock

40 Дози (120 течни капс.)

Nutrex Lipo 6 BLACK Extreme Potency – е моќен и исклучително популарен производ за согорување на масти. Моќта на овој топач на масти од Nutrex се крие во неговите моќни капсули со брза абсорпција и брзи резултати. Овој напреден метод, за обезбедување на брзо дејствувачки состојки за согорување на масти прави, го прави Lipo 6 еден од најдобрите избори кои можете да ги направите за себе, кога зборуваме за производи за слабеење.

Во текот на годините, Lipo 6 се докажа како тестиран и сигурен алат за губење на тежината. Неговот дејство е подеднакво и кај мажи и кај жени, фитнес ентузијасти или бодибилдери. Lipo 6 Black се состои од чисти и квалитетни состојки, кои го прават инзвонреден и доследен во ефектот за топење на масти.

До денешен ден Lipo 6 BLACK е високо е издигнат на скалата на топачи на масти и е пример за сите останати производи за согорување на масти!

Lipo 6 Black е најсилниот производ за топење на масти, кој Nutrex некогаш ви го предлагала на пазарот. Поседува ултра силна One Pill формула, а за уште подобри резултати, Lipo 6 Black го потиснува апетитот.

Употреба:
Се пие од 1-3 капс. околу 1ч. пред појадок и 1-3 капс. на 30 мин. пред тренинг.

X