Omega 369 (120 softgels)

800 ден

Out of stock

Description

Главни предности:

– 18% ЕРА / 12% DHA

– Придонесува за нормална функција на срцето

– Практичен, мек желатин

 

Што е Omega 3 Softgels?

Omega 3 е масна киселина од суштинско значење (EFA), што се наоѓа во исхраната, од извори како што се мрсните риби (Лосос, Скуша и Сардини). Omega 3 е масна киселина од суштинско значење бидејќи не се синтетизира во телото и мора да се конзумира преку исхраната.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega 369 (120 softgels)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select your currency
MKD Macedonian denar
X